Rychlá expedice zásilek do 24 hodin na více než 3884 výdejních míst. Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč. Telefonické objednávky přijímáme na 739 017 476.

Kávomlýnek Istanbul

00751

Kvalitní ruční mlýnek na kávu od osvědčeného českého výrobce, firmy LODOS, vyrobený z mosazi zlaté barvy a opatřený poniklovaným vnitřním ústrojím a mlecími kameny z kalené oceli.


  • 1 066,12 Kč / ks bez DPH
  • Skladem
1 290 Kč / ks
Kategorie: Ruční mlýnek na kávu
 

Materiál: mosaz.
Barva: zlatá.

Rozměry (v x š): 19 x 4,5 cm.

Na mlecí mechanismus je poskytována záruka v délce 10 let. Sám výrobce však na základě poznatků z praxe uvádí, že jeho mlýnky lze při správném zacházení používat desítky let. K tomuto tvrzení ho opravňuje skutečnost, že mlýnky, které nezměněnou technologií vyrábí více než 90 let, jsou stále plně funkční.

Mlýnky na kávu značky Lodos jsou osazeny ocelovými frézovanými mlecími strojky, které jsou zhotoveny na automatických strojích a jsou odborně kaleny. Tento osvědčený způsob výroby zaručuje velmi dlouhou životnost.

Systém seřízení pomocí regulační matky či šroubku umožňuje nastavení jemnosti mletí na požadovaný stupeň od velmi hrubého až po velmi jemné mletí, a to v závislosti na zvoleném způsobu přípravy kávy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.