Latino Café - čerstvě pražená káva arabika přímo z pražírny

Historie naší firmy sahá do roku 1999, kdy jsme v Kralupech nad Vltavou otevřeli náš vůbec první obchod. Od té doby jsme toho hodně procestovali. Cílem našich cest přitom bylo dozvědět se toho co nejvíce o pěstování kávy a získat cenné kontakty, abychom posléze našim zákazníkům mohli nabídnout kávu té nejvyšší kvality.

Právě kvalita je pro nás prioritou. Také proto jsme se rozhodli, že půjdeme proti proudu a na rozdíl od konkurence si kávová zrna budeme z pěstitelských oblastí dovážet nepražená s tím, že pražit je budeme teprve v Praze (Praha Holešovice), abychom tak našim zákazníkům mohli jejich kávu dodávat čerstvě upraženou. Důraz na kvalitu a čerstvost se vyplatil a my si tak postupně vydobyli postavení jednoho z nejvýznamnějších hráčů na trhu s kávou.
Mimo to, že pro vás kávu dovážíme, jsme také majiteli ochranné známky Káva Latino Café®. Tak jsme pojmenovali kávu pro přípravu pravého italského espressa, která je směsí těch nejlepších káv odrůdy Arabica z jižní a střední Ameriky. Pod tímto názvem prodáváme také jedinou instantní kávu, kterou najdete v naší nabídce. 
V současnosti zahrnuje naše nabídka kolem 60 druhů kávy, ale také nepřeberné množství nejrůznějšího příslušenství. O našich kvalitách svědčí i úspěchy, kterých dosahujeme za hranicemi České republiky. Mezi naše stálé zákazníky se postupně zařadilo několik zahraničních odběratelů. 

A protože našimi zákazníky nejsou pouze firmy, ale i obyčejní lidé, kteří si prostě jenom chtějí v pohodlí svého domova či v kanceláři dopřát šálek kvalitní kávy, postupně jsme rozšířili také počet míst, kde si naše výrobky lze zakoupit. Kromě kralupského obchodu se tak za námi můžete vypravit také do dvojice našich kamenných prodejen v Praze, které najdete v areálu Masarykova nádraží a v Masné ulici. Kromě toho vás rádi uvítáme také v našem novém obchodě Latino Café, Veletržní 590/43, Praha 7 - Holešovice , kde najdete celý náš široký sortiment čerstvě pražených káv. Oblíbenou kávu si můžete koupit bez čekání.

Zoufat nemusí ani ti, pro které je Praha, potažmo Kralupy nad Vltavou poněkud z ruky. Naše produkty si lze kdykoliv prohlédnout a objednat prostřednictvím tohoto e-shopu. Zboží máme skladem a objednávky vyřizujeme obratem, takže ani ti „přespolní“ nemusí mít obavy, že by na své zboží museli čekat neúměrně dlouho. Rychlost dodání je pro nás spolu s kvalitou jednou z priorit.

                                                       ikony_1