Hledáte firemní dárky. Naše čerstvá káva jako dárek zafunguje skvěle!

Vánoce se odjakživa nesou ve znamení dárků. A zatímco většina z nás je ráda, že zvládne včas nakoupit vhodné dárky pro rodinu, velké firmy mají těchto starostí o něco více. Je totiž potřeba sehnat vánoční dárkové balíčky třeba pro obchodní partnery, firemní dárky pro zaměstnance i různé dárky s logem třeba jako milé překvapení k dražším objednávkám vašeho zboží. S tím vším vám v Čajové zahradě dokážeme pomoci!

Vaší fantazii se meze nekladou!
Různé dárkové předměty mají spoustu nevýhod – třeba tu, že nevíte, jestli je vaši zaměstnanci, zákazníci nebo partneři ocení. Dárkové balení kávy ale ocení opravdu každý. A když náhodou narazíte na někoho, kdo kávu třeba kvůli zdravotním důvodům nemůže, udělá mu radost naše výběrová kolumbijská arabika bez kofeinu. V hlavní roli při výběru dárkové kávy jste jen a pouze vy.

Vánoční káva

Chcete vlastní etiketu s logem firmy? Žádný problém. Preferovali byste naše logo s našimi kávovými zrny a bude vám stačit malá zmínka o vaší firmě ve vrchní části obalu? To zvládneme taky! Vy nám sdělíte představu designu, my zajistíme skvělý obsah.

Zrnkovou, nebo mletou? Hlavně kvalitní!
Někdo preferuje zrnkovou kávu, kterou si sám namele až těsně před vypitím. Někomu se hodí spíše namletá, protože doma nemá žádné vybavení. U nás si můžete říct, kterou z variant byste preferovali a my už se postaráme o to, aby dodaná káva byla kvalitní, čerstvá, voňavá a hlavně neskutečně chutná. Můžete se spolehnout, že každý pozná, že tohle není jen tak nějaká obyčejná káva, ale výběrová a čerstvě mletá arabika.

Máme jedinou podmínku
Kvalitní mletá káva jako dárek je mnohem lepší než kdejaké luxusní dárkové předměty, které v konečném důsledku jen chytají prach. Naší jedinou podmínkou je objednání alespoň 50 kusů. Stačí náš kontaktovat, sdělit nám vaši představu a pak už se vydáme do naší pražské pražírny, kde kávu pečlivě připravíme a následně i doručíme až k vám do firmy. Uvidíte, že balení kávy vašim zaměstnancům udělá radost a skutečně jej využijí. Dóza jim navíc zůstane i po dopití kávy a budou si tak moct stále doplňovat své zásoby. Je kvalitní a dobře těsnící, takže zvládne bez problémů udržet všechny chuťové vlastnosti čaje, kávy nebo třeba kakaa. Využití pro ni zkrátka a dobře najde každý. A logo vaší firmy tak bude stále na očích.

Jak se s námi spojit?
Pokud máte volnější den, nejlepší je vždycky osobní domluva. Najdete nás na adrese

Latino Café
Veletržní 590/43
170 00 Praha 7 - Holešovice

https://www.kava-arabica.cz/kontakty/

a to ve všední dny od 8:30 do 17:00. Jestli jste časově vytížení, můžete nám jen zavolat na telefonní číslo + 420 266 711 195 nebo nám pošlete email s vaší představou objednávky na info@kava-arabica.cz