Rychlá expedice zásilek do 24 hodin na více než 3884 výdejních míst. Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč. Telefonické objednávky přijímáme na 739 017 476.

Vánoční Alžírská káva

  • 1 z 2

Směs vybraných druhů káv obohacená o aroma vaječného koňaku ve speciální edici s vánočně laděnou etiketou. Vánoční dárek vhodný pro každého, který rozhodně nezklame! Káva je zabalena ve speciálním sáčku opatřeném jednocestným ventilkem, který umožňuje únik CO2 (odchází z kávy po dobu několika dní po upražení) a zároveň zamezuje přístupu vzduchu.

Složení: vybraná kávová směs, aroma vaječného koňaku (min.0,4%).

Hmotnost: 100g


  • 77,39 Kč / 100g bez DPH 89 Kč / 100 g
  • Skladem
89 Kč / 100g
Kategorie: Kávové speciality
 

Země původu: Česká republika

Doporučená příprava: Na 1 šálek (200 ml) použijte 1-2 lžičky mleté kávy (5-7g) a zalijte vroucí vodou. Hrubost mletí přizpůsobte zvolenému způsobu přípravy kávy.

Uchovávejte na suchém, tmavém a chladném místě bez přístupu vzduchu.

Věděli jste, že...
...pojem alžírská káva je českým specifikem a že s její objednávkou byste v zahraničí neuspěli? Kombinace vaječného likéru a kávy však za hranicemi České republiky není ničím neznámým. I v cizině se totiž s touto dvojicí setkáme. Základem však není espresso nebo překapávaná káva, nýbrž latté. V nápojovém lístku pak tento nápoj najdete pod označením Eggnog Latte a jeho konzumace je spojena s obdobím Vánoc.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.