Rychlá expedice zásilek do 24 hodin na více než 4359 výdejních míst s dopravou zdarma při nákupu nad 1000 Kč. Využijte novou službu PlatímPak - schválení do 60 vteřin a máte 30 dnů na zaplacení a neplatíte nic navíc.

Ani káva, ani zákusek. Prostě Espresso Tiramisu

Jste vášnivým milovníkem kávy, ale v parném létě si její popíjení nedokážete představit? Přinášíme Vám recept na výtečný kávový nápoj, který nejenom osvěží, ale i uspokojí Vaši chuť na sladké. Dovolte, abychom Vám představili Espresso Tiramisu!

K přípravě budete potřebovat 50 ml espressa, 2 kopečky kvalitní vanilkové zmrzliny, 2 cukrářské piškoty (tzv. lady fingers) a kakao.

Samotná příprava je snadná. Do vysoké nádoby vložte piškoty, nalijte dvojité espresso, přidejte zmrzlinu a mixujte, dokud nedosáhnete husté konzistence. Hotový nápoj přelijte do vysoké sklenice a posypte kakaem.
 

Náš tip: Je-li na Vás hotový nápoj příliš sladký, použijte příště jen jeden kopeček zmrzliny a ten druhý nahraďte kapkou alkoholu;-)

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.