Rychlá expedice zásilek do 24 hodin na více než 3884 výdejních míst. Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč. Telefonické objednávky přijímáme na 739 017 476.

Ani káva, ani zákusek. Prostě Espresso Tiramisu

Jste vášnivým milovníkem kávy, ale v parném létě si její popíjení nedokážete představit? Přinášíme Vám recept na výtečný kávový nápoj, který nejenom osvěží, ale i uspokojí Vaši chuť na sladké. Dovolte, abychom Vám představili Espresso Tiramisu!

K přípravě budete potřebovat 50 ml espressa, 2 kopečky kvalitní vanilkové zmrzliny, 2 cukrářské piškoty (tzv. lady fingers) a kakao.

Samotná příprava je snadná. Do vysoké nádoby vložte piškoty, nalijte dvojité espresso, přidejte zmrzlinu a mixujte, dokud nedosáhnete husté konzistence. Hotový nápoj přelijte do vysoké sklenice a posypte kakaem.
 

Náš tip: Je-li na Vás hotový nápoj příliš sladký, použijte příště jen jeden kopeček zmrzliny a ten druhý nahraďte kapkou alkoholu;-)

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.