Rychlá expedice zásilek do 24 hodin na více než 3884 výdejních míst. Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč. Telefonické objednávky přijímáme na 739 017 476.

Káva Latino Café ® INSTANT v dóze

06015
Instantní káva Latino Cafe
  • 1 z 2

Vynikající instantní káva pro rychlou přípravu.

Hmotnost: 150g e


  • 155,65 Kč / ks bez DPH 119,33 Kč / 100 g
  • Skladem
179 Kč / ks
Kategorie: Instantní (rozpustná) káva Latino Café ®
 

Instantní káva Latino Café se chutí přibližuje klasické kávě z naší nabídky. Vaše smysly ani nepoznají, že pijete "obyčejnou" rozpustnou kávu.

Naše instantní káva se vyrábí sušením vyextrahovaných (vyluhovaných) mletých pražených zrn kávovníku. Tento silný kávový extrakt se z velmi vysokých teplot (okolo 100 °C) rychle zchladí na pouhé 4 °C. Právě zchlazení má velký podíl na kvalitě budoucí instantní kávy. Následuje další zpracovatelský úkon - sušení. Během  něj se kávový koncentrát zmrazí až na teplotu dosahující -45 °C, v důsledku čehož dojde ke krystalizaci vody obsažené v kávovém koncentrátu. Ten se rozemele a použitím metody známé jako sublimace jsou led a voda extrahovány ze zmražených granulí. Výsledkem je mražením vysušená instantní káva ve tvaru větších či menších krystalků světle hnědé barvy. Tato metoda zpracování trvá déle než sušení rozprašováním (sprejováním) a je podstatně nákladnější.

Země původu: Brazílie

Doporučená příprava kávy: Na 1 šálek (250ml) použijte 1-2 lžičky rozpustné kávy Latino Café (5-7g) a zalijte TEPLOU, NIKOLIV VROUCÍ, vodou.

Uchovávejte na suchém, tmavém a chladném místě bez přístupu vzduchu.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
BP Avatar autora Fialová barva 13.11.2019 16:59
Dobrý den, je možné, že mi káva změnila barvu na světle fialovou?
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.