Káva Latino Café ® INSTANT v dóze

Kód: 06015
199 Kč / ks 177,68 Kč bez DPH 132,67 Kč / 100 g
Skladem
Můžeme doručit do:
29.02.2024
Možnosti doručení

Myslíte si, že instantní káva nutně označuje nějaký podřadný produkt nízké kvality a zkušení odborníci by nic takového nepili? Tak to jste ještě nevyzkoušeli naši instantní arabiku značky Latino Café. Má vynikající chuť bez známek hořkosti, omamně silné aroma a co je důležité, v rozpustné kávě najdete také pořádný obsah kofeinu. Když máte hektická rána a nemáte na přípravu klasické kávy čas, nic lepšího než naši rozpustnou arabiku Latino Café neseženete. Dejte jí šanci.

Hmotnost: 150g e

Detailní informace

Detailní popis produktu

Instantní káva Latino Café se chutí přibližuje klasické kávě z naší nabídky. Vaše smysly ani nepoznají, že pijete "obyčejnou" rozpustnou kávu.

Naše instantní káva se vyrábí sušením vyextrahovaných (vyluhovaných) mletých pražených zrn kávovníku. Tento silný kávový extrakt se z velmi vysokých teplot (okolo 100 °C) rychle zchladí na pouhé 4 °C. Právě zchlazení má velký podíl na kvalitě budoucí instantní kávy. Následuje další zpracovatelský úkon - sušení. Během  něj se kávový koncentrát zmrazí až na teplotu dosahující -45 °C, v důsledku čehož dojde ke krystalizaci vody obsažené v kávovém koncentrátu. Ten se rozemele a použitím metody známé jako sublimace jsou led a voda extrahovány ze zmražených granulí. Výsledkem je mražením vysušená instantní káva ve tvaru větších či menších krystalků světle hnědé barvy. Tato metoda zpracování trvá déle než sušení rozprašováním (sprejováním) a je podstatně nákladnější.

Země původu: Brazílie

Doporučená příprava kávy: Na 1 šálek (250ml) použijte 1-2 lžičky rozpustné kávy Latino Café (5-7g) a zalijte TEPLOU, NIKOLIV VROUCÍ, vodou.

Uchovávejte na suchém, tmavém a chladném místě bez přístupu vzduchu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: