Jste zde: Kava-Arabica.cz > Sáčky & Sponky & Etikety

Sáčky & Sponky & Etikety

Naleznete zde sáčky na čaj nebo kávu. Můžete je také využít k uzavření jiných věcí například na oříšky, suché plody, bonbóny a jiné další potraviny a dobroty. V naší nabídce najdete kvalitní a pevné /drží tvar/ trojvrstvé sáčky v různých barvách. Sáčky máme v těchto velikostech: 100g, 250g, 500g a 1000g a dalších rozměrech.

Praktické sponky na uzavírání sáčků s různým obsahem, čaje, bylinky, kafe, cukr, koření apod. Spony máme ve zlaté a bílé barvě.

Etikety na sáčky jsou vyrobeny exklusivně pro naší společnost Great Tea Garden s.r.o. a její obchodní značku Čajová zahrada. 
Etikety jsou vhodné a slušivé na všechny druhy námi prodávané sáčky. Zákazník se z etikety dozví vše potřebné, jako je např. název, složení trvanlivost, příprava kávy, cena.
V objednávce uvádějte, zda požadujete tyto etikety.

Sáčky do 100gSáčky do 100g
Kvalitní sáčky na čaj a kávu.
 Sáčky do 100g - okénkoSáčky do 100g - okénko
Kvalitní sáčky na čaj a kávu.
Sáčky do 250gSáčky do 250g
Kvalitní sáčky na čaj a kávu.
 Sáčky do 500gSáčky do 500g
Kvalitní sáčky na čaj a kávu.
Sponky na sáčkySponky na sáčky
Praktické na uzavírání sáčků
 Etikety na sáčkyEtikety na sáčky

K sáčkům máme jednu z nejširších nabídek v České republice. K sáčkům nebo kornoutům máme velmi užitečné sponky na sáčky také v různých velikostech. Pokud chcete získat obalový materiál vhodný pro balení menších potravin, objednejte si produkty u nás.

Praktické spony na uzavírání mnoha druhů sáčků. Čaj nebo káva Vám tím pádem zůstane dlouho čerstvá. Spony se prodávají pouze po celých baleních. 

Etikety na kávu. Etikety jsou vhodné a slušivé na všechny druhy námi prodávané sáčky. Zákazník se z etikety dozví vše potřebné, jako je např. název, složení trvanlivost, příprava čaje, cena.
V objednávce uvádějte, zda požadujete tyto etikety. Odběr pouze po 10 kusech a násobcích.